ANASAYFA   |  HABER ARA  |  FOTO GALERİ  |  VİDEOLAR   ANKETLER  |  SİTENE EKLE  |  RSS KAYNAĞI  |  İLETİŞİM  |  KÜNYE

YAŞASIN  DEMOKRASİ !..

YAŞASIN DEMOKRASİ !..

Tarih Temmuz 16 2016, 18:51 Editör ADYED

Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatında çeşitli yönetici kademelerinde görev yapanlar olarak bizler de FET֒nün devlet kademeleri ele geçirmeye yönelik ince planlarının bir parçası olan 663 sayılı KHK ile kurbanı olduk...


  


    Sayın Cumhurbaşkanımız,

    Sayın Başbakanımız,

    Sayın Sağlık Bakanımız,


    Başarısız ara darbe girişimlerinin 15 Temmuz 2016 tarihinde denenen devamı,  aziz milletimizin bütün evlatlarının sağduyusu, birlik ve beraberliği içerisinde kötü gayesine ulaşamamıştır.


    Büyüyen hedefleri olan Türkiye’mizi içerden ve dışarıdan yıkmak isteyenler dün de bu defa FET֒nün geri kalan uzantıları ile milletimizin kendilerine emanet ettiği makamlar, rütbeler, silahlar ve güçlerle milletimizin iradesine kanlı bir şekilde ipotek koymaya cüret etmişlerdir. Bütün hain odaklar ve bunlara hizmet eden piyonlar gibi dünkü kanlı eyleme kalkışanlar da hakkettikleri her türlü karşılığı bulacaklardı elbette.


Aziz milletimiz bütün değerleri ile bu güruhlara gereken cevabı en güzel ve etkili şekilde verirken, bütün dünyaya da dil, din, cins, etnik  yapı gözetmeksizin bu milletin iradesinin ne anlama geldiğini yeniden hatırlatmış oldu.


Biz ADYED üyeleri olarak bu çirkin emellere yeltenenlere karşı daima emrinizdeyiz ve bize düşen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız. Zira Devletimize yıllarca Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatında çeşitli yönetici kademelerinde görev yapanlar olarak bizler de FET֒nün devlet kademeleri ele geçirmeye yönelik ince planlarının bir parçası olan 663 sayılı KHK ile kurbanı olduk.


663 sayılı KHK’den itibaren çok ciddi mağduriyetler yaşadık. Ailemiz ve toplum içerisinde “kabahatimiz varmış da ondan görevden alınmışız” gibi bir gözle değerlendirildik. Çok rencide edildik, mobinge tabi olduk, incitildik. FET֒nün bu taktiği yalnızca biz de değil bütün bakanlık ve kurumlarda çeşitli KHK ve düzenlemelerle hayata geçirildi. Bu sebeple  hainlerin bu tezgahı sonucu şu anda devletin bürokratik kademelerinde ( kimi zaman başka STK’ların referansına sığınarak, kamuflaj uygulayarak)  yer almış bu hainlerin bir an önce deşifre etmek, bunlara hak ettikleri muameleleri uygulamak ve bu devlete, bu millete verdikleri zararı bir an önce sonlandırmak gerekmektedir.


Merhum Mehmet Akif ERSOY’un şiirinde belirttiği gibi;


“Sâhipsiz olan memleketin batması haktır; 

 Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır.”


Bizler ADYED üyeleri olarak; canımızla, kanımızla, tecrübelerimizle, emeğimizle 

bu memleketin batmaması için Hz.İbrahim’in ateşine su götüren topal karınca misali var gücümüzle emirlerinizdeyiz.


    Dua, selam ve saygılarımızla …
                                    ADYED YÖNETİM KURULUDelicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YÖNETİM KURULU

MEVLİD-İ ŞERİFE DAVET!..

MEVLİD-İ ŞERİFE DAVET!.. Hz. Ali ''Sana ihanet edeni affet ama vatana ihanet edeni affetme''

DEMOKRASİ NÖBETİMİZ -2-

DEMOKRASİ NÖBETİMİZ -2- RESİMLER....

EN ÇOK OKUNANLAR

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi