ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM KÜNYE

    

   
Mevlana'nin 741. Vuslat Yildönümü!..Aralyk 17 2014
ARAŞTIRMACILAR ADYED'TE BULUŞTULAR!..

ARAŞTIRMACILAR ADYED'TE BULUŞTULAR!..

Tarih Kasym 27 2013, 13:38 Editör ADYED

Derneğimiz Genel Merkezinde bugün saat 10.00'da özelleştirme ve KHK mağdurlarıyla kahvaltılı toplantı yapılmıştır...

     Derneğimiz Genel Merkezinde bugün saat 10.00'da özelleştirme ve KHK mağdurlarıyla  kahvaltılı toplantı yapılmıştır.Toplantıya Adyed Genel Başkanı Sn. Ünsal ALDEMİR ve Yönetim Kurulu üyeleri,Telekomcular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zafer TEKBUDAK,Sn. Erdoğan GÜMÜŞ ve yönetim kurulu üyeleri,Enerji Bakanlığı'ndan Sn. Avukat Hasan SARAN ve Sn. İsmail BİROL,Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan Sn. Kenan ERDOĞAN,Sn. Hüseyin IŞIK,Sn. Yaşar KOCAOĞLU ve Sn. İrfan KARTAL iştirak etmişlerdir.

     TBMM Genel Kurulda bugünlerde görüşülecek olan Sağlık Bakanlığı Torba Yasası hakkında bilgi alış verişinde bulunulmuş,Sağlıktaki araştırmacıların maddi mağduriyetlerinin bir nebze olsun düzeltildiği ve bunun Adyed tarafından çok büyük bir kazanım olduğu görüşüne varılmıştır.

     29 Kasım 2013 günü görüşülmeye başlanacak olan KPDK Toplantısı ile ilgili olarak Yetkili Sendikadan ve Çalışma Bakanlığından randevu alınarak Adyed Derneği öncülüğünde ziyaret yapılmasına karar verilmiştir.

     Yıllardır her türlü mücadele içinde olduklarını belirten misafirlerimiz;artık bir çatı altında birlik,beraberlik içinde,daha gür bir sesle hak arama mücadelemizi sürdürmenin kaçınılmaz olduğunu,bunun en güzel örneğinin Adyed olduğu hususunda fikir birliğine varılmıştır.Türkiye genelinde tüm mağdur araştırmacı arkadaşlara ulaşılarak Adyed çatısı altında toplanmaya istişare neticesinde karar verilmiştir.

      KPDK Toplantısında komisyona sunulmak üzere sıkıntı ve taleplerimizi kapsayan bir raporun hazırlanmasına,

      Çok verimli geçen toplantıya; en kısa zamanda diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarından Araştırmacı arkadaşların katılımıyla tekrar yapılmasına karar verilerek  nihayet verilmiştir.

       Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkürlerimizi sunar,toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

                                                                        A   D   Y   E   D


Bu haber 24402 defa okunmuştur.

Okumuş olduğunuz haber hakkında yorum yazabilirsiniz ...
Paylaş

GÜNCEL HABERLER

KAMU GÖREVLİLERİ 2015 YILINDA ŞUBAT SONUNA KADAR MAL BİLDİRİMİ VERECEK!.

KAMU GÖREVLİLERİ 2015 YILINDA ŞUBAT SONUNA KADAR MAL BİLDİRİMİ VERECEK!. Mal bildiriminde bulunmakla yükümlü tutulan kamu görevlileri, mal bildirimine konu mallarının olup olmamasına veya ...

SAĞLIK BAKANLIĞI ARAŞTIRMACILARININ SORUNLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPILDI!.

SAĞLIK BAKANLIĞI ARAŞTIRMACILARININ SORUNLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPILDI!. Milletvekili Sezgin TANRIKULU verdiği bir soru önergesinde, 663 sayılı KHK ile hastane ve sağlık müdürlüklerinde Ha...

ANKET

Yılın Araştırmacısını Seçiyoruz. Sizce Yılın Araştırmacısı Kim?


Tüm Anketler

HAVA DURUMU

GALERİ

BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yaza<srlık Başvurusu

Sitemizde yayınlanan yazı, karikatür, fotoğraf ve haberlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Altyap: MyDesign Haber Sistemi

tasarım-ISKTASARIM