ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM KÜNYE

    

   
ASIL BUNDAN SONRA DERNEGE IHTIYACIMIZ VAR..(3)Kasym 17 2014
ARAŞTIRMACILAR ADYED'TE BULUŞTULAR!..

ARAŞTIRMACILAR ADYED'TE BULUŞTULAR!..

Tarih Kasym 27 2013, 13:38 Editör ADYED

Derneğimiz Genel Merkezinde bugün saat 10.00'da özelleştirme ve KHK mağdurlarıyla kahvaltılı toplantı yapılmıştır...

     Derneğimiz Genel Merkezinde bugün saat 10.00'da özelleştirme ve KHK mağdurlarıyla  kahvaltılı toplantı yapılmıştır.Toplantıya Adyed Genel Başkanı Sn. Ünsal ALDEMİR ve Yönetim Kurulu üyeleri,Telekomcular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zafer TEKBUDAK,Sn. Erdoğan GÜMÜŞ ve yönetim kurulu üyeleri,Enerji Bakanlığı'ndan Sn. Avukat Hasan SARAN ve Sn. İsmail BİROL,Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan Sn. Kenan ERDOĞAN,Sn. Hüseyin IŞIK,Sn. Yaşar KOCAOĞLU ve Sn. İrfan KARTAL iştirak etmişlerdir.

     TBMM Genel Kurulda bugünlerde görüşülecek olan Sağlık Bakanlığı Torba Yasası hakkında bilgi alış verişinde bulunulmuş,Sağlıktaki araştırmacıların maddi mağduriyetlerinin bir nebze olsun düzeltildiği ve bunun Adyed tarafından çok büyük bir kazanım olduğu görüşüne varılmıştır.

     29 Kasım 2013 günü görüşülmeye başlanacak olan KPDK Toplantısı ile ilgili olarak Yetkili Sendikadan ve Çalışma Bakanlığından randevu alınarak Adyed Derneği öncülüğünde ziyaret yapılmasına karar verilmiştir.

     Yıllardır her türlü mücadele içinde olduklarını belirten misafirlerimiz;artık bir çatı altında birlik,beraberlik içinde,daha gür bir sesle hak arama mücadelemizi sürdürmenin kaçınılmaz olduğunu,bunun en güzel örneğinin Adyed olduğu hususunda fikir birliğine varılmıştır.Türkiye genelinde tüm mağdur araştırmacı arkadaşlara ulaşılarak Adyed çatısı altında toplanmaya istişare neticesinde karar verilmiştir.

      KPDK Toplantısında komisyona sunulmak üzere sıkıntı ve taleplerimizi kapsayan bir raporun hazırlanmasına,

      Çok verimli geçen toplantıya; en kısa zamanda diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarından Araştırmacı arkadaşların katılımıyla tekrar yapılmasına karar verilerek  nihayet verilmiştir.

       Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkürlerimizi sunar,toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

                                                                        A   D   Y   E   D


Bu haber 23926 defa okunmuştur.

Okumuş olduğunuz haber hakkında yorum yazabilirsiniz ...
Paylaş

GÜNCEL HABERLER

Kamu Hastaneleri Birliği Gerçeği!..

Kamu Hastaneleri Birliği Gerçeği!.. Mali yada malzeme kaynaklarını yöneten en önemli kaynak insan kaynağıdır.İşletme yönetiminde de en önemli fonksiyon...

BİZİMKİLER KİMİ ÖRNEK ALIYOR?..

BİZİMKİLER KİMİ ÖRNEK ALIYOR?.. Efendimiz herhangi bir işe görevli tayin edeceğinde, uzmanlık ve yeterliliği diğer tüm kriterlerden önde tutardı. L...

HAVA DURUMU

GALERİ

BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yaza<srlık Başvurusu

Sitemizde yayınlanan yazı, karikatür, fotoğraf ve haberlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Altyap: MyDesign Haber Sistemi

tasarım-ISKTASARIM